Faaliyet Alanlarımız

Her Sektöre Özel Çözüm

FAALİYET ALANLARI

Yıllar boyu otomotiv, enerji, havacılık, savunma ve inşaat sektörleri gibi geniş bir yelpazede yer alan ürünler üretmekteyiz.

Çeşitlilik ve çok yönlülük, sunduğumuz hizmetlerin her zaman kalbindedir.

Birçok müşteriye, dünya çapında isimlerden küçük yerel işletmelere kadar, güvenilir bir üretici olmaktan gurur duymaktayız.

SIRMALI METAL Activity Fields Industry

Endüstriyel

Çeşitli endüstriyel uygulamalar için geniş bir alanda preslenmiş yarı mamüller sağlıyoruz.
Müşterilerimize sunmakta olduğumuz avantajlardan bazıları;

  • Rekabetçi fiyatlar
  • Türkiye ve dünya geneline dağıtım
  • Hızlı geri dönüş

Tüm imalatlar deneyimli ekiplerimiz tarafından kendi bünyemizde yapılmaktadır.

Otomotiv

Otomotiv endüstrisine çok geniş bir yelpazede parça sağlamaktayız.

Her projenin zamanında teslim edilmesini sağlamak için plan ve prosedürlerimiz dahilinde çalışıyoruz. Üretilecek parçanın kendisi ve planlanan üretim süreci için Proses Akış Şeması, FMEA, Kontrol Planı, İstatistiksel Proses Kontrollerini içeren bir ürün ve Süreç Kalite Planı (APQP) hazırlıyoruz.

SIRMALI METAL Activity Fields Sun Energy

Enerji

Her geçen yıl Dünya çapında büyük önem kazanan yenilenebilir enerji, SIRMALI METAL olarak bizim için de çok değerli bir faaliyet alanıdır. Özellikle güneş enerjisi sistemleri alanında uzun yıllara dayanan tecrübeye ve altyapıya sahibiz.
İster güneş enerjisi sistemleri olsun, ister enerji endüstrisinin farklı bir alt sistemi olsun, ihtiyaç duyduğunuz alt komponentlerin üretiminde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mutfak Gereçleri

SIRMALI METAL olarak kurulduğumuz ilk yıllardan bugüne kadar derin çekme metodu ile tencere üretimi yapmaktayız. Bunun yanında tava, tepsi ve çeşitli ızgara sistemleri üretim yeteneklerine de sahibiz.
Bu alanda müşterimizin ve son kullanıcıların beklentilerini çok iyi biliyoruz. Bu sayede sağlık ve kozmetik açıdan en özel ürünleri sizlere sunmayı garanti ediyoruz.

Yapı

Kapı, pencere ve dolap sistemleri için çeşitli parçalar üretmekteyiz. Tecrübeli ekibimiz ile ihtiyacınıza yönelik yapı işlerinizi kolaylaştıracak çözümler ve ürünler sunmaktayız.

Zintec kaplı çelik, paslanmaz çelik, ve bakır gibi çok çeşitli malzemeler ile çalışabilmekte olup ihtiyaçlarınıza göre malzeme önerebiliriz.

Havacılık

Havacılık endüstrisi için alüminyum ve çok hafif özel alaşımlar ile ihtiyaca yönelik bileşenler üretebiliyoruz. Temiz presleme alanlarımız ile yüksek kalite standartlarını karşılayabiliyoruz.

Endüstrinin talep ettiği dar tolerans isterlerini sağlayabilmek için birinci sınıf bir kalite güvence ve kalite kontrol sistemi geliştirdik.