Kurumsal

Hakkımızda

SIRMALI METAL, Denizli merkezli bir aile şirketi olup 1970 yılında soba üreticisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ardından sac metal şekillendirme endüstrisi üzerine yatırımlar yaparak kesme ve soğuk şekil verme kabiliyetleri kazanmıştır. Bugün, demir ve demir dışı metallerin pres ile şekillendirilmesi, işimizin merkezini oluşturmaktadır. Geniş ölçekte farklı kapasitelerde preslerimiz ile her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmekte, kalıp tasarımındaki üstün tecrübemiz ile en az adımda en hızlı üretimi yapabilmekteyiz.

Her tedarikçi gibi SIRMALI METAL de sürekli büyüyebilmek için ürün yelpazesini ve hizmetlerini genişletmeyi hedeflemiş olup bu amaçla birçok projede yer almıştır.

Gelişimimizi her şeyden önce SIRMALI METAL personelinin özverili çalışmasına borçlu olduğumuza inanıyoruz. Bugün olduğu gibi gelecekte de misyonumuza bağlı kalarak yenilikçi iş birliklerine imza atmayı hedefliyoruz.

Beklentileriniz, Misyonumuzdur.

Misyon

Müşterilerimize, kalite beklentilerini karşılayan ve ürünlerine katma değer sağlayan, kendi süreçlerinde güvenle kullanabilecekleri ürünler sunmak.

Vizyon

Yenilikçi mühendislik çözümler ile küresel pazarda lider bir kuruluş olmak.

Değerler

Müşteri Memnuniyeti

İstediğiniz ürün, istediğiniz zaman!

Sürekli İyileştirme

İlk seferde doğru üretim!

Kalite

Her adımda mükemmellik!

Yenilikçi

İleri teknoloji ve metodlar!

Güvenilir

Her zaman en doğru bilgi!

Ekip Ruhu

Birlikte daha fazlası!

Politikalar

İnsan odağından hiçbir koşulda vazgeçmeyecek, çevreye saygılı üretim yapacaktır.

Müşterilerinin beklentilerini yerine getirerek ürünlerini yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretecek ve zamanında teslim edecektir.

Sürekli iyileştirme ve ilk seferde doğru üretim prensibi ile çalışarak, verimlilik ve kaliteden ödün vermeyerek iş etiği kuralları dahilinde hareket edecektir.

Tüm faaliyetlerinde bilgi güvenliğini gözetecek, şirkete ve üçüncü taraflara ait tüm bilgilerin gizlilik ve bütünlüğünü temin edecektir.

Kurucumuz Orhan SIRMALI'dan Mektup

Sayın Yetkili Vatandaş,

Yapılacak olan Türk Uçak Sanayisine çok memnun oluyorum ve çok seviniyorum. Biran önce kurulması için dua ediyorum. 

Yalnız sizden bir ricam var;

Yapılacak olan uçağın rondelasını ben yapmak istiyorum. Bir uçak için iki rondela yapmayı size söz veriyorum. İster aluminyum olsun ister bakır olsun, ücretsiz olarak her uçakta benim de katkım olursa ben çok mutlu olacağım. Bana teknik resimleri gönderin, ben hemen kalıpları hazırlayıp resminize göre rondela üretirim. Hiç olmazsa benim de karınca kaderince katkım olsun. Teklifimi kabul ederseniz çok mutlu olacağım.

27/03/1978

Orhan SIRMALI

“Hayal edebildiğiniz her şey gerçektir”

 Pablo Picasso

Basında Biz

Kurucumuz Orhan SIRMALI’nın 1978 yılında TUSAŞ’a yazmış olduğu mektup o dönemde basında çok büyük ilgi görmüştür. Kendisinin vizyonu TUSAŞ yönetimi ve gazeteciler tarafından takdir edilmiş ve örnek gösterilmiştir.

Onun vizyonu, bugün de bizlere yol göstermektedir.